Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z odwołaniem przez MNiSW zajęć na Politechnice Opolskiej oraz odpowiednim zarządzeniom Rektora PO spowodowanych sytuacją epidemiologiczną w Polsce Orkiestra Politechniki Opolskiej od dnia 12 marca do 15 kwietnia br. zawiesza wszelką działalność artystyczną wraz z próbami.

MIMO TO ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH DO ZGŁASZANIA SIĘ DO ORKIESTRY!


nabór 2020 orkiestra politechniki opolskiej

 

OTWARTY NABÓR DO ORKIESTRY

DLA WSZYSTKICH 2020

- studentów opolskich uczelni i nie tylko! :-)

 Zespół dydaktyczny "Łącznik", ul. Mikołajczyka 16, sala prób - sala 45

  


extra punkty do stypendium dla studentów Politechniki Opolskiej


próby w I semestrze odbywały się we wtorki i czwartki o 18:00 - jeśli zajdzie potrzeba terminy mogą być zmienione

 

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich chętnych do zgłaszania się w ramach naboru do Orkiestry Politechniki Opolskiej (OPO) ! Jeśli chcesz grać i rozwijać swoją pasję (orkiestra jest otwarta dla wszystkich, także dla osób spoza uczelni i osób już niestudiujących)... to ta propozycja jest DLA CIEBIE !

Poszukujemy przede wszystkim muzyków grających na wszystkich instrumentach dętych ale także gitarzystów (gitara elektryczna i basowa), perkusistów. Grasz na innym instrumencie napisz również !

Zapewniamy atrakcyjny materiał nutowy. Ale to nie wszystko - orkiestra posiada własną salę prób a zarazem pomieszczenie do indywidualnego ćwiczenia dla członków zespołu. Dyrygentem jest Przemysław Ślusarczyk - osoba z wieloletnim doświadczeniem dyrygenckim, kompozytorskim i managerskim.

Orkiestra stale koncertuje w ramach el12 Opole Politechnic Band realizując duże imprezy jak: "Opolski Ekspres Dęty" i "Z orkiestrą po Odrze" oraz cykle koncertów: "Muzyczne impresje - cykl koncertów wędrownych" i "Z orkiestrą po zamkach i pałacach". Muzycy uczestniczą także w Warsztatach Muzycznych poza województwem opolskim.

Sala prób nr 45 mieści się w Zespole dydaktycznym Łącznik Politechniki Opolskiej, ul. Mikołajczyka 16. 


 

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

- instrument na którym gra kandydatka (-kandydat)

- telefon komórkowy - kontaktowy

 

zgłoszenia prosimy przesyłać na:

TELEFON/sms: 887-725-725

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

MESSENGER: @przemyslaw.slusarczyk

WHATAPP: 887725725