Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z odwołaniem przez MNiSW zajęć na Politechnice Opolskiej oraz odpowiednim zarządzeniom Rektora PO spowodowanych sytuacją epidemiologiczną w Polsce Orkiestra Politechniki Opolskiej DO ODWOŁANIA zawiesza wszelką działalność artystyczną.

MIMO TO ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH DO ZGŁASZANIA SIĘ DO ORKIESTRY!


nabór 2020 orkiestra politechniki opolskiej

 

OTWARTY NABÓR DO ORKIESTRY

DLA WSZYSTKICH 2020

- studentów opolskich uczelni i nie tylko! :-)

 Zespół dydaktyczny "Łącznik", ul. Mikołajczyka 16, sala prób - sala 45

  


extra punkty do stypendium dla studentów Politechniki Opolskiej


próby w I semestrze odbywały się we wtorki i czwartki o 18:00 - jeśli zajdzie potrzeba terminy mogą być zmienione

 

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich chętnych do zgłaszania się w ramach naboru do Orkiestry Politechniki Opolskiej (OPO) ! Jeśli chcesz grać i rozwijać swoją pasję (orkiestra jest otwarta dla wszystkich, także dla osób spoza uczelni i osób już niestudiujących)... to ta propozycja jest DLA CIEBIE !

Poszukujemy przede wszystkim muzyków grających na wszystkich instrumentach dętych ale także gitarzystów (gitara elektryczna i basowa), perkusistów. Grasz na innym instrumencie napisz również !

Zapewniamy atrakcyjny materiał nutowy. Ale to nie wszystko - orkiestra posiada własną salę prób a zarazem pomieszczenie do indywidualnego ćwiczenia dla członków zespołu. Dyrygentem jest Przemysław Ślusarczyk - osoba z wieloletnim doświadczeniem dyrygenckim, kompozytorskim i managerskim.

Orkiestra stale koncertuje w ramach el12 Opole Politechnic Band realizując duże imprezy jak: "Opolski Ekspres Dęty" i "Z orkiestrą po Odrze" oraz cykle koncertów: "Muzyczne impresje - cykl koncertów wędrownych" i "Z orkiestrą po zamkach i pałacach". Muzycy uczestniczą także w Warsztatach Muzycznych poza województwem opolskim.

Sala prób nr 45 mieści się w Zespole dydaktycznym Łącznik Politechniki Opolskiej, ul. Mikołajczyka 16. 


 

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

- instrument na którym gra kandydatka (-kandydat)

- telefon komórkowy - kontaktowy

 

zgłoszenia prosimy przesyłać na:

TELEFON/sms: 887-725-725

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

MESSENGER: @przemyslaw.slusarczyk

WHATAPP: 887725725